فرش ابریشم عظیم زاده که با عصاره گل رز تهیه شده است

فرش در طول تاریخ یک کالای خانگی بوده است که برای رفع نیاز به کفی راحت و گرم استفاده می شده است. اگرچه قدیمی‌ترین فرش‌های مورد استفاده در تاریخ، پوست حیوانات است، اما به مرور زمان رنگ‌ها و نقش‌هایی روی فرش ابریشم عظیم زاده گلدوزی شده است.

به گفته برخی از محققان، اولین مدل فرش های بافته شده در تاریخ توسط ترک های آسیای مرکزی ساخته شده است. امروزه فرش های ترکی یا عثمانی هنوز جزو پرطرفدارترین انواع فرش در جهان هستند. برندهای معروف فرش دنیا مدل فرش ترک را می فروشند.

ما قصد داریم در این سایت اطلاعاتی در مورد بهترین مارک های فرش و مدل های مختلف فرش که قدمتی به قدمت تاریخ بشریت دارد در اختیار شما قرار دهیم. نام های تجاری فرش در این لیست بر اساس هیچ معیاری درج نشده است. مارک فرش در بالا به معنای بهترین مارک فرش نیست.

فروشنده محصولات دکوراسیون منزل معروف در جهان است که تقریباً همه آن را می شناسند. IKEA که به جز برخی از مدل‌های مبلمان هیچ محصولی را تولید نمی‌کند، برای مدل‌های فرش مدرن نیز با تولیدکنندگان مختلف همکاری می‌کند.

انواع فرش ایکیا را هم از فروشگاه های ایکیا و هم در سایت آیکیا می توانید خریداری کنید. از نظر قیمت فرش، ایکیا دارای طیف گسترده ای از فرش ها در مدل های مختلف مانند مدل فرش ایکیا، ایکیا رانر، فرش حصیری ایکیا می باشد.

برای بررسی محصولات ایکیا و خرید فرش کلیک کنید.فرش مرینوس که در سال 1970 تأسیس شد، یکی از شناخته شده ترین و بهترین مارک های فرش در ترکیه است.

فرش مرینو که امروزه تقریبا در هر خانه ای وجود دارد، در ابتدا به ذهن کسانی می رسد که به دنبال فرش هایی با کیفیت و زیبایی خود هستند.

با توجه به شبکه گسترده نمایندگی ها در سراسر کشور، مدل فرش مرینو و قیمت آن ممکن است در نمایندگی های مختلف متفاوت باشد. علاوه بر این، انواع فرش مرینو نیز در بسیاری از بازارهای تجارت الکترونیک موجود است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما