جوراب سه ربع ناخن های پای شما را لاک می زند

مزایا: بادوام جوراب سه ربع سریع خشک می شود، مدیریت رطوبت، بالشتک.معایب: راحتی کمتر در شرایط گرم، عایق در هنگام خیس شدن کاهش می یابد.

ابریشم: این عایق طبیعی در برخی از جوراب های آستری استفاده می شود. رطوبت را از بین می برد و بافتی صاف به پوست می دهد.

پنبه: پنبه برای استفاده فعال توصیه نمی شود، بنابراین تعداد کمی از جوراب ها با این مواد پیدا خواهید کرد یا اصلاً وجود ندارد. مشکل جوراب‌های 100% نخی این است که عرق را جذب می‌کنند، به سرعت از رطوبت اشباع می‌شوند و به آرامی خشک می‌شوند، که یک دستور العمل عالی برای تاول زدن است.

بالشتک: به دنبال بالشتک روی پاشنه و کف پا باشید تا بالشتک و محافظت بهتری داشته باشید. اطمینان حاصل کنید که مقدار بالشتک کفش شما را خیلی تنگ نمی کند. بالشتک یا با افزایش تراکم بافت در آن نواحی و یا در برخی موارد با افزودن مواد با سایش طولانی مانند اکریلیک به آن نواحی ایجاد می شود.

این بالشتک اضافی می تواند یک محافظ واقعی پا در سخت ترین سواری ها در زمین های ناهموار باشد.

تقویت‌کننده قوس: برخی جوراب‌ها بافتنی محکم‌تر و تقویت‌شده در قوس دارند تا پشتیبانی را بهبود بخشند. این به خصوص اگر قوس بلندی دارید مفید است، اما می تواند برای افرادی که قوس کف پا معمولی یا صافی دارند نیز مفید باشد.

بدون حمایت مناسب، قوس ها می توانند درد قوس یا حتی التهاب کف پا را ایجاد کنند که می تواند باعث درد شدید پاشنه پا شود. با این حال، به خاطر داشته باشید که کفش های شما عامل کلیدی در حمایت از قوس هستند.

قد: در بسیاری از موارد، این چیزی بیش از یک ترجیح یا سبک شخصی نیست. با این حال، مچ پا کوتاه و جوراب‌های ¾ از ساییدگی در برابر بالاتنه‌ها و زبانه‌ها محافظت نمی‌کنند، بنابراین وقتی چکمه‌های بلند یا تا زانو می‌پوشید، جوراب‌ها باید بلندتر باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما